top of page
Knihovna obce

Adresa knihovny

budova Obecního úřadu Doubravčice

Obecní 94

282 01  Doubravčice
1.patro

Otevírací doba

PONDĚLÍ               15 - 18:30

ÚTERÝ                     9 - 11 (s pohádkou)

LICHÝ ČTVRTEK   17 - 19

Knížky si lze objednat přes online systém na webu knihovny, v případě potřeby se lze dohodnout operativně na předání mimo otevírací dobu na níže uvedených kontaktech, či lze využít úředních hodin obecního úřadu. 

Kontakt

Tel.: 775 389 748

e-mail: knihovna.doubravcice@seznam.cz

www.doubravcice.knihovna.cz

Poskytované služby

Půjčování knih, internet, kroužky nejen pro děti, v plánu jsou i debaty a různé akce 

Knihovnice

Markéta Holá Mišková

Jindra Krásová

20201123_153628.jpg
20201123_153947.jpg
20201123_153311.jpg

Rekonstrukce obecní knihovny 2020

Ke konci roku 2020 jsme úspěšně zakončili rekonstrukci obecní knihovny! Slavnostní otevření se konalo 12.12.2020 a k vidění je zde.

Zároveň bychom ale rádi poděkovali všem, kteří se na rekonstrukci podíleli, zejména naší knihovnici Markétě Holé Miškové a řemeslníkům z Doubravčic!

Využili jsme dotaci ve výši 70 000 Kč od Středočeského kraje a prostor knihovny zmodernizovali. K mání jsou knížky pro děti (pohádky, komiksy aj.), na své si samozřejmě přijdou i dospělí, ale najdete zde i počítače s internetovým připojením pro veřejnost a prima sezení. Akce necháme na paní knihovnici, ale už teď víme, že se máte na co těšit!

Budeme moc rádi, pokud se zadaří propojení knihovny se světem, kdy knihovna nebude sloužit jen k půjčování knih, ale také ke kulturnímu dění, setkávání občanů a konání akcí.

Ocenění naší paní knihovnice

V rámci Týdne knihoven se 6.10.2021 ve Středočeské vědecké knihovně v Kladně uskutečnil již 9. ročník slavnostního ocenění Středočeský Kramerius. Tento titul získávají dobrovolní knihovníci a knihovnice z pěti regionů Středočeského kraje, na které je kraj rozdělen za účelem poskytování podpory v rámci programu regionálních funkcí knihoven. 

Mezi vybranými byla i naše milá knihovnice Markéta Holá Mišková. Moc jí tímto gratulujeme a zároveň velmi děkujeme, že se tak hezky o knihovnu  a dění v ní stará!!

Více info zdezde.

1-zleva-marketa-hola-miskova-mgr-vaclav-svenda-klara-strnadova-marie-kucharova-helena-dole

Poděkování dárci IT 

Chtěli bychom tímto moc poděkovat jednomu dárci, který si nepřál být nikde zveřejňován a který vyslyšel naši výzvu. Knihova má díky němu nový stolní PC a notebook, v kroužku Minecraftů tak mohou hrát všichni najednou.

Moc si toho vážíme a moc děkujeme!!!

bottom of page